Umut Bilge kimdir? Umut Bilge kaç yaşında ve Nereli?


 Türk vlogger ve Sosyal Medya Fenomeni Umut Bilge magazin gündeminde popüler yeni isimlerden. Bilgisayar oyunları oynamayı sevenler Medya gündemini takip edenler ‘’ Umut Bilge Kimdir, kaç yaşında?’’ sorusuna yanıt arıyor. İlk olarak Youtube dünyasına bilgisayar ve oyun konsolları oynayarak belirli bir kitle yakalayan Bilge, komedi ve eğlence videolarıyla kendini tanıttı. Peki Umut Bilge kimdir, nereli? Umut Bilge kaç yaşında? Sosyal medyada hesaplarını aktif olarak Kullanan Umut Bilge çeşitli şarkılar yaparak da gündemde.Umut Bilge Kimdir? Sorusu Arama motoru Google'ın üzerinden araştırılıyor. Uzun süredir video içerikleri oluşturmasına rağmen başarıyı çok daha sonra yakaladığını belirten Umut Bilge pes etmeden video çekmenin önemini vurgulamakta ve kendisinin uzun bir müddet bir şey kazanmadığı halde video çektiğinin altını çizmektedir. 2014 senesinde Umut Bilge ilk videosunu çekerek internet ortamında yayınlamıştır fakat bu sadece görünen kısmı aslında çok daha uzun süredir bu işin içinde olduğunu belirtmektedir. Peki Umut Bilge kimdir?Umut Bilge kaç yaşında ve aslen nereli?


UMUT BİLGE KİMDİR?

Umut Bilge asıl adı, Umut Bilge'dir. Sahne adı sanılmakta ama tamamen gerçek ismini kullanmaktadır Babası Mühendis annesi ev hanımıdır. Sosyal medya fenomeni ve youtuber Umut Bilge 2 Haziran 1991 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir.

Umut Bilge, Youtube dünyasına adımı ilk olarak bilgisayar ve oyun konsolları incelemesiyle atmıştır.Zaman içerisinde giderek popüler bir isim olma fırsatına kavuşan Umut Bilge; oyun, komedi ve eğlence videolarıyla kendini göstermeye ve geniş bir kesime ulaşmaya devam etmektedir.

Sosyal medyada ün kazanan Umut Bilge’nin binlerce takipçisi bulunmaktadır.


En fazla takipçisi başladığı platform olan youtube üzerinde bulunmakta güncel eğlenceli ve oyun içeriklerine devam etmektedir.


Umut Bilge Videoları şu youtube adresinden ulaşılabilmektedir.


Youtube: https://www.youtube.com/c/umutbilge

Instagram: https://www.instagram.com/umutbilgeYorumlar